Поиск

“Судак. Свидетель столетий” фотовыставка лагеря ЭктреМал в Национальном заповеднике “СОФИЯ КИЕВСКАЯ”

p>sophia_smallС 31го мая по 2е июля 2012 года в выставочном зале “Хлибня” Национального заповедника “СОФИЯ КИЕВСКАЯ” состоится выставка работ участников фотосмен лагеря “ЭкстреМал”. Выставка посвящена 1800 – летию со дня основания города Судак. Этот уютный город стал домом нашего летнего лагеря уже на протяжении 6 лет.  Участники фотосмен не раз воспели пейзажи, улицы и жителей Судака в своих творческих проектах. Поэтому мы не могли пройти мимо такой знаменательной даты в жизни города. И как наш первый вклад в празднование юбилея мы организовываем фотовыставку в Киеве.

Мы очень благодарны  Национальному заповеднику “СОФИЯ КИЕВСКАЯ” за поддержку нашей инициативы.  Это приятно в двойне, ведь один из символов Судака, “Генуэзская крепость” – филиал заповедника “СОФИЯ КИЕВСКАЯ”.

Ждем ВАС дорогие друзья 31го мая в 13:30 на официальное открытие выставки. Вход на открытие по пригласительным.

Запросы на получение пригласительных отправляйте нам на электронный адрес [email protected]

Официальный пресс – релиз:

ПРЕС – РЕЛІЗ

Фотовиставка «Судак. Свідок століть»,

присвячена 1800-річчю заснування м. Судака.

31травня 2012 року о 13.30 в Національному заповіднику «Софія Київська» відбудеться презентація дитячих фоторобіт на тему «Судак.Свідок століть».

Учасники виставки – фотомитці віком від 10 до 15 років з України та Росії, яких у цьму  проекті об’єднав творчо-спортивний табiр «ЕкстреМал», що працює за підтримки «дорослої» тренiнгової компанії Team Expert.

Для дітей виставка «Судак. Свідок століть» є  підтвердженням важливості їх зусиль, а для викладачів вона є своєрідним іспитом щодо вміння передавати своїм учням цінності свободи, творчості та дослідження навколишнього світу.

Вже протягом трьох років в творчо-спортивному таборі «ЕкстреМал» діти вивчають основи фотомистецтва під керівництвом таких майстрів як Сергій Гутієв, майстер пейзажної та жанрової зйомки; Антон Петрусь, молодий відомий пейзажист (м. Київ); Катерина Сєдунова, дизайнер та художник з Москви.

Творчі успіхи дітей були відображені в рамках шести виставок у місті Судак на території пансіонату «Львівський залізничник» та в рамках трьох виставок у столиці України. Рівень робіт дітей було оцінено винагородами від «ФОРУМУ ТВОРЧОЇ МОЛОДІ КИЄВА», вони отримали багато позитивних відгуків як від відвідувачів виставок, так і від фотографів та редакторів кращих фотожурналів України та Росії.

Роботи юних фотомитців знайомлять глядачів з  найкращими куточками міста Судак, величними оточуючими пейзажами, представляють жанрові світлини місцевих жителів та гостей.

В рамках виставки експонуватимуться також роботи педагогів Антона Петруся та Катерини Сєдунової.

Відвідувачі будуть мати можливість поринути в атмосферу славетного міста Судак, насолодитися чудовими морськими та гірськими пейзажами, доторкнутись до історичних пам’яток  давньої фортеці.

Виставка експонуватиметься від 31 травня до 2 липня 2012 року

у виставковому залі пам’ятки архітектури ХVІІІ ст. «Хлібня»

Національного заповідника «Софія Київська»

за адресою: вул. Володимирська, 24

Довідки за телефонами: 278 20 83, 278 67 06

Comments are closed.

+38(063)4504707 +38(063)2517955

© 2003–2015 ЭкстреМал