Поиск

ЛІТО 2022. Коростишів. Скелі + англійська мова.

 

Скелелазіння + вивчення англійської мови

Дати змін:

07-15/07/2022

В програмі:

  • Навчання скелелазінню та основ альпінізму
  • Проектна робота в англійської мови
  • Розмовний клуб
  • Майстер клас з виживання у дикій природі
  • Орієнтування на місцевості з картою та компасом
  • Відвідування етнографічного комплексу “Поліська хата”
  • Відвідування центру Трипільської культури. Майстер клас з ліплення традиційних трипільських фігур.
  • Майстер клас з долікарської допомоги у поході
  • Сплав на байдарках р. Тетерев

Група ділиться на рівні, залежно від тих навичок, які діти вже мають в скелазінні. Якщо дитина приїжджає до табору вперше – вона зараховується на перший рівень та її навчать повністю з нуля, починаючи з основ. Тож, не має значення, чи ваша дитина займалась скелелазінням до цього чи ні.

Де на нас чекають пригоди: Всього за 100 кілометрів від Києва, у лісах Українського Полісся є місця, які стали справжніми стадіонами для любителів пригод! Скелелазіння на Коростишівських кар’єрах та на скелі Райхове Озеро. Спортивне орієнтування дикими лісовими стежками. Пейзажна фотографія Полісся та порогів річки Тетерів.

Чому ми навчимося: Основам скелелазіння та альпінізму. Навчимося організовувати страховку, безпечно лазити по скелях з верхньою та нижньою страховкою, пересуватися закріпленими мотузками та багато іншого. Для тих, хто не вперше проходить гірську підготовку в таборі «ЕкстреМал», буде курс trad скелелазіння та ШТО. Навчимо основ туризму та орієнтування на місцевості.

Чому ми додали англійську мову до програми?

Постійно подорожуючи з дітьми різного віку та в різні країни, ми неодноразово стикалися з необхідністю перекладати для тієї чи іншої дитини. Наші подорожі не вимагають від групи високого рівня «TOEFL» або «IELTS», але все ж таки, якщо дитина не може поставити елементарні питання та з’ясувати «де знаходитись магазин», наприклад – іноді це може стати проблемою. Насамперед для самої дитини. Вона почувається не комфортно, соромиться запитати у інструктора і часто просто промовчить. А буває, що ми лазимо на одних і тих же скелях зі скелелазами з інших країн, буває, що інструктажі по дайвінгу ведуть англійською, а в аеропорту Катманду без англійської не купиш і води. Багато спілкування. “Неформальної” англійської. І звичайно, як і всіх наших програмах, місія! Ми оновимо GuideBook зі скелелазною локацією, що вже значно розрослася та змінилася.

 

Побут: Минулого року у нашого табору з’явився справжній базовий табір! Наші групи житимуть на кемпінгу “CHU CAMP”. Ночують діти у двох та тримісних наметах. Намети встановлені на ярусі з платформами. У наметах матраци та постілі. На території літні душі з гарячою водою, туалети, вмивальники. Кемпінгова їдальня. Все як в справжньому туристичному притулку але комфортніше))

У будинку під охороною обладнано місця для зберігання речей. Обладнано клас для занять із кондиціонером, для спекотних днів. Зона перекусів, де є чай, вода, печиво та фрукти.

Від кемпінгу 50 метрів до берега річки, гарна скеля з гротом і диким лісом.

Харчування:  Годує нас кухня садиби “Поліська хата”. Триразове гаряче харчування. Домашні страви української кухні з дотриманням всіх вимог до харчування у дитячих закладах, хіба що набагато смачніше. Якщо у програмі заплановано виїзд на весь день, то обід група бере сухим пайком. На місці перекусу ми завжди готуємо гарячий чай. І в такі дні на нас чекатиме посилена вечеря. В учасників завжди буде можливість перекусити чаєм, печивом, фруктами.

Якщо у дитини є особливі вимоги до харчування за станом здоров’я або харчові алергії – повідомте про це організаторів.

Новинки сезону: Ми підготували кілька нових скеледромів для тренувань. До звичних Каньйону та Райхового озера додаються Кар’єр Вороного та Скеля Жаба, скеля Високий берег, скеля Пегматит та скеля біля села Торчин. Тож цього літа ми щодня тренуватимемося на новому місці!

А ще на нас чекає одно чи двох денний сплав на байдарках!

Трансфер:  Група централізовано від’їжджає та повертається до Києва мікроавтобусом. До місця базування табору близько 80 км. від Києва.

З КИМ?

Керівник експедиції та інструктор скелелазіння Влад Чумаченко. Директор табору ЕкстреМал. Альпініст, скелелаз, з досвідом сходжень вищих категорій складності та першопроходів у різних гірських районах. Влад успішно керує змінами та експедиціями табору протягом десяти років, включно із змінами у Непалі, Грузії, експедиціями до Лапландії та Дахабу. Фотографії Влада публікувалися у виданні NATIONAL GEOGRAPHIC. Влад веде цілий проект про заповідники «ЗЕМЛЯ ЗАПОВІДНА». Влад обладнав спеціальні скеледроми для занять з дітьми в Коростишеві. РАЙХОВЕ ОЗЕРО, КАР’ЄР Вороного, СКАЛА ЖАБА. За активну роботу з розвитку скелелазних маршрутів та роботу з дітьми нагороджений медаллю “За розвиток українського спорту”.

Інструктор Контрольно – Рятувальної служби України

Інструктор Федерації Альпінізму та скелелазіння другої категорії.

ВЕЛИКЕ ІНТЕРВ’Ю З Владом.

Чумаченко Анастасія. Альпініст, скелелаз, інструктор SSI з фрідайвінгу для дорослих та дітей. Випускниця КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю «Японська та Англійська мови». Анастасія працює викладачем англійської для дітей та дорослих з 2012р. Вела авторські курси для кількох міжнародних компаній. 10 років активних подорожей та комунікації у різних країнах світу. 10 років роботи із дітьми. «За стільки років роботи з дітьми, я зрозуміла, що можна видати дитині хоч 10 книжок, найяскравіших та найсучасніших, але цього все одно буде недостатньо, щоб зацікавити її. Діти рухливі і допитливі і саме цим я волію користуватися. Ми максимально розмовляємо, беремо матеріали з різних книг, граматику максимально спрощуємо та розбиваємо на частини. Говорити, говорити та ще раз говорити.

Спорядження: Все необхідне кемпінгове спорядження (намети, спальнки, килимки) та все необхідне скелелазне спорядження надається табором «ЕкстреМал» та входить у вартість туру.

Купання: При хорошій погоді діти купаються один раз на день, у чистому лісовому озері під контролем інструкторів табору.

Список речей:  Надсилається кожному учаснику туру після бронювання. Усе спеціальне спорядження надаємо МИ. Так що у списку немає нічого екстраординарного:)

До участі у змінах допускаються дітки віком від 7ми років. З дітками 7ми та 8ми років проводимо попередню зустріч.

_____________________________

У зв’язку з глобальною пандемією COVID адміністрація табору може вимагати додаткові документи для участі в зміні. (результати тестування на covid різного типу)

У таборі проводять контрольний температурний скринінг двічі на день.

_____________________________

У групі 12 місць.

Із групою працює 5 інструкторів нашого табору та додатковий персонал.

Вартість участі: 15000 грн.

У вартість входять всі витрати пов’язані з організацією програми: проживання, харчування, страховка, прокат необхідного спорядження, трансфери, відвідування музеїв, робота інструкторів табору.

Для дітей, які беруть участь у 2-х і більше змінах діє система знижок.

Передплата на момент бронювання 4000 грн.
Зверніть увагу, що передплата НЕ повертається. У випадку, якщо дитина захворіла, за умови надання відповідного документу, ми можемо перенести участь дитини в іншу зміну за умови наявності в ній вільного місця.

Забронювати місце можна за телефоном

+38(063)251-79-55 або +38(063)450-47-07

пошта [email protected]

Сюжет про наш табір, який вийшов на телеканалі ПравдаТут:

 

Comments are closed.

+38(063)4504707 +38(063)2517955

© 2003–2015 ЭкстреМал