Поиск

ЧОРНОГОРІЯ. ЛІТО 2022. СКЕЛЕЛАЗІННЯ + ФОТОМИСТЕЦТВО

 

ЧОРНОГОРІЯ. СКЕЛЕЛАЗІННЯ + ФОТОМИСТЕЦТВО

Дати змін:

15-23/06

20-28/07

Країна гір та моря чекає на наших дітей :)

У 2017 році наша команда провела місяць на скелях та у горах Чорногорії.

Ми розвідали 4 скелелазні сектори у Бока – Которській бухті! Відмінні маршрути, по цікавезних вапняках, з видом на море. Ми пройшли кілометри трекінгових стежок, що витають горами вздовж моря. Ми сходили кілька альп сходжень. І звичайно, насолодилися красою та спокоєм Адріатики. Обдумавши весь набутий досвід, ми готові поділитися ним з дітьми!

Це буде наш четвертий сезон у цій країні пригод. У квітні 2021 року Влад Чумаченко, керівник нашого табору, провів ще один виїзд до Чорногорії, з командою  альпіністів. Команда розвідала нові альпіністські маршрути в горах Національного Парку “Ловчен”. Ці маршрути стануть метою наших сходжень . Чорногорія дивовижна! Ось ти купаєшся вранці в Адріатичному морі, а за 40 хвилин ти вже на схилі гірської вершини, серед гір і долин.

Майбутня пригода буде супер насиченою! Два заповідники, чотири різні скелелазні райони, море щодня. А для фотомистецтва  тут просто цілий полігон! Стародавні міста Пераст та Котор, одна з наймальовничіших бухт Європи. Скелі Чорногорії ідеально підходять для навчання дітей. Хороша, безпечна пробивка, багато підготовлених простих трас.

 

Море:  

Море щодня. Купаємось на різних локаціях, поплаваємо з масками та трубками. І для того, щоб глибше поглянути на природу Адріатики, ми відвідаємо інститут біології моря. Для підготовлених діток буде можливість пірнати із сертифікованим інструктором SSI з фрідайвінгу, Анастасією Чумаченко. Для повноцінного та безпечного занурення, рекомендуємо пройти Basic Freediving Course заздалегідь.

До речі, Анастасія зараз вивчає «Marine Biology» в британському університеті, і зможе відповісти дітлахам на питання про мешканців моря. І показати те, що зазвичай ховається від очей тих, хто просто купається.

Проживанння:

Затишний приморський котедж на узбережжі моря за пару кілометрів від скель. По дві – три людини  у ​​кімнаті. Гарячий душ, туалет, кухня. Вітальня для занять та зборів.

Харчування:

Сніданки та гарячі вечері у котеджі.

Обіди зазвичай “туристичні”, на маршруті. Гарячі страви від Їdlo.

Якщо ваша дитина вегетаріанець або має харчові алергії, повідомте про це організаторів.

 

З КИМ?

Керівник експедиції та інструктор скелелазіння Влад Чумаченко. Директор табору ЕкстреМал. Альпініст, скелелаз, з досвідом сходжень вищих категорій складності та першопроходів у різних гірських районах. Влад успішно керує змінами та експедиціями табору протягом десяти років, включно із змінами у Непалі, Грузії, експедиціями до Лапландії та Дахабу. Фотографії Влада публікувалися у виданні NATIONAL GEOGRAPHIC. Влад веде цілий проект про заповідники «ЗЕМЛЯ ЗАПОВІДНА». Влад обладнав спеціальні скеледроми для занять з дітьми в Коростишеві. РАЙХОВЕ ОЗЕРО, КАР’ЄР Вороного, СКЕЛЯ ЖАБА. За активну роботу з розвитку скелелазних маршрутів та роботу з дітьми нагороджений медаллю “За розвиток українського спорту”.

Вже кілька років Влад продовжує обладнувати нові скелелазні локації у Чорногорії

Інструктор Контрольно – Рятувальної служби України

Інструктор Федерації Альпінізму та скелелазіння другої категорії.

ВЕЛИКЕ ІНТЕРВ’Ю З Владом.

Хто ділиться знаннями: Фотограф пейзажист Дмитро Балховітін. Один із найкращих пейзажистів України. Призер численних фотоконкурсів. Переможець всесвітнього конкурсу “Вікі любить Землю”, володар блакитної стрічки FIAP.

 

Спорядження: Все необхідне скелелазне спорядження надається табором «ЕкстреМал» та входить у вартість туру.

Список речей:  Надсилається кожному учаснику туру після бронювання. Усе спеціальне спорядження надаємо МИ. Так що у списку немає нічого екстраординарного:)

До участі в змінах допускаються дітки віком від 10 років.

Вартість участі: 1100 у.о. на людину.

У вартість входить:

Проживання, переїзди за програмою, 3-разове харчування, все необхідне спорядження, страховка, програмні заходи, відвідування музеїв та гірських хатин.

Не входить:

  • Авіа трансфер (близько 300$)
  • Сувеніри, солодощі та інше.
  • Covid тестування (за необхідності)

Реєстрація до групи за телефонами:

Влад Чумаченко: +38 063 251 79 55

Анастасія Чумаченко: +38 063 450 47 07

email: [email protected]

Для бронювання місця потрібна передоплата 400 у.о.

У групі 12 місць.

З групою працює 4 інструктори нашого табору.

У зв’язку з пандемією COVID організатори залишають за собою право зміщувати дати вильоту/прильоту в межах двох днів, зберігаючи заявлену кількість днів програми.

Comments are closed.

+38(063)4504707 +38(063)2517955

© 2003–2015 ЭкстреМал