Поиск

НЕПАЛ. ТРЕКІНГ ДЛЯ ДОРОСЛИХ. 7-17 квітня 2022

НЕПАЛ. ТРЕКІНГ ДЛЯ ДОРОСЛИХ. 7-17 квітня 2022

Табір “ЕкстреМал” це 20 років дивовижного досвіду.

Це альпіністські сходження з дітьми на маршрути від 1-ї до 4-ї категорії у великих і малих горах. Це фото експедиції з дітьми у гори Кавказу та за полярне коло. Це сотні стежок і доріг, ночі під зірками у пустелі, світло багать у дитячих очах. Втома та піт, дружба та підтримка. Відкриття та перемоги. І все це із дітьми. У 2017 році ми трансформували весь цей досвід у сміливу подорож! Ми організували перший в Україні дитячий трекінг у Непал. Група хлопців та дівчат разом з нами пройшла стежками найвищих гір у світі. Ми познайомилися з унікальною культурою та іншим ставленням до світу. Це був дивовижний та повний відкриттів досвід.

Але передували першим дитячим трекінгам у Непал наші походи цим регіоном для дорослих! Кілька груп пройшли цей маршрут разом із нашими гідами та проектом OUTDOOR GUIDES.

Подорож до Непалу складно назвати звичайним «походом». Маленьке життя, після якого повертаєшся іншим. Чудеса природи та захоплення! Непідробне замилування цим світом! Фантастичні гори, добрі і відкриті люди, що несуть світло, зустрічаються на цих стежках. Мандрівник з відкритим серцем приймає це світло і дбайливо несе додому.

Вибраний нами маршрут оптимально підходить для людей, які лише починають ознайомлюватись зі світом гір та висот. Регіон нижнього Мустангу це коктейль із найдавнішої культури, найкрасивіших краєвидів, та випробування першими гірськими стежками.

Максимально швидко ми переміщуємось з нижнього Непалу, у гори! До чистоти повітря та самосвідомості. До тиші, снігів та зірок. До дивовижних людей.

У цій подорожі ми досліджуємо Марфу, Кагбені та Муктинатх, зупиняючись на день чи два у кожному з поселень. Не поспішаючи пройдемо маловідомими стежками Мустанга, зупиняючись у монастирях та місцях сили. Зробимо сходження, туди де зовсім близько до неба.

Місця: Долина Катманду. Монастир Карма-Лекшелінг.

Ми тут для того, щоб зануритися в життя стародавнього міста. Звідси розпочинаються всі Гімалайські експедиції. Монастир, в якому ми зупинимося, стоїть на горі, з якої видно всю долину Катманду.

Люди: Ми познайомимося з Ламою, настоятелем монастиря, професором буддистської філософії Кампа-Чоки, побачимо як живуть, тренуються ченці.

Трекінг:

Місця:Покахра, Джомсом, Марфа, Кагбені, Джаркот, Джонг, Муктінатх.

Провівши день у Катманду ми вирушимо до Покхари — маленької непальської Швейцарії. Тут ми пройдемося по магазинах зі спорядженням, відпочинимо перед треком та повечеряємо у затишному ресторанчику, з видом на озеро та священну Мачу-Пучару.

Далі на джипі або літаку вирушимо до Джомсома, звідси переїдемо в Марфу. Тут ми проведемо цілий день.

Марфа вважається яблучною столицею Непалу. Дивовижний, солодкий джем і найсмачніший у світі яблучний пиріг… Звичайно ж, ми все це спробуємо!

У Марфі ми сходимо на вечірню молитву в монастирі, посидимо в тиші біля самопроявленої ступи.

Місцеві жителі розповідають, що кілька століть тому ступа сама виявилася зі скелі, щоб урятувати поселення від епідемії. З того часу в Марфі люди практично не хворіють. Увечері ми почуємо, як ченці проводжають сонце, видуючи з раковин та рогів протяжні звуки, які багатоголосим відлунням відбиваються від засніжених гір.

З Марфи ми попрямуємо до Кагбені. Ворота у закрите королівство Верхній Мустанг. Стародавній форт Каг – Кхар.

Хто знає, може і нам вдасться зустріти таємничих послідовників Бон — стародавньої релігії, які знають мову всіх стихій, тварин та рослин.

Вдень ми ходитимемо в гори та невеликі поселення верхнього Мустангу. Зазвичай сюди не заходять туристи і в горах за день можна зустріти хіба пастухів.

З Кагбені, гірськими стежками ми вирушимо в Муктинатх.

Муктинатх перекладається як “Владика визволення”. Саме тут саме місце допомагає скинути останні верстви непотрібного. Омивання у 108 священних джерелах оживляє душу. І тоді з’являється можливість усвідомити і сформувати своє найзаповітніше бажання!

Тут знаходиться унікальне місце сили – тибетський Джвала Май або Храм Вогню. Всередині храму під вівтарем видно, як на поверхні джерела світиться блакитний вогонь. Тут об’єднуються разом усі чотири природні стихії. Жерці вогню на світанку і на заході вимовляють свої молитви, а дим від ялівцю, що горить у жаровні, відносить їх до неба, до якого з цього місця рукою подати.

Залежно від погоди та стану групи, ми оберемо об’єкт для сходження. Це може бути вершина Гуй Ла Данада 5270 метрів, з якої видно Тибетське Нагір’я та Великий Гімалайський Хребет одночасно… або перевал Гуй Ла 4100метрів.

Шлях вниз:

З Муктинатха ми переїдемо назад до Покхари. Як же приємно відсвяткувати вдало пройдений шлях в одному із затишних ресторанчиків з видом на безтурботне озеро Фева!

Повертаємось у Катманду. Сходимо до монастиря Сваямбунатх, заїдемо до Тамелі за сувенірами. Завітаємо до ступи Буданатх. Одна з найважливіших святинь буддизму.

Повернемося до Києва, несучи з собою маленьке тепле та радісне Гімалайське життя, фантастичні враження, посмішки непальців, мудрість найвищих гір на планеті!

Дивіться 4-х хвилинний кліп знятий у жовтні 2016 з цих місць!

З КИМ?

Керівник експедиції та інструктор скелелазіння Влад Чумаченко. Директор табору ЕкстреМал. Альпініст, скелелаз, з досвідом сходжень вищих категорій складності та першопроходів у різних гірських районах. Влад успішно керує змінами та експедиціями табору протягом десяти років, включно із змінами у Непалі, Грузії, експедиціями до Лапландії та Дахабу. Фотографії Влада публікувалися у виданні NATIONAL GEOGRAPHIC. Влад веде цілий проект про заповідники «ЗЕМЛЯ ЗАПОВІДНА». Влад обладнав спеціальні скеледроми для занять з дітьми в Коростишеві. РАЙХОВЕ ОЗЕРО, КАР’ЄР Вороного, СКАЛА ЖАБА. За активну роботу з розвитку скелелазних маршрутів та роботу з дітьми нагороджений медаллю “За розвиток українського спорту”.

Інструктор Контрольно – Рятувальної служби України

Інструктор Федерації Альпінізму та скелелазіння другої категорії.

Також групу супроводжує команда шерпів, портерів і місцевий гід. Шерпи, портери понесуть важкі рюкзаки зі спорядженням та речами. А група зможе рухатися з маленьким рюкзаком з найнеобхіднішим, концентруючись на маршруті і занурюючись в атмосферу Гімалаїв.

ВЕЛИКЕ ІНТЕРВ’Ю З Владом.

Проживання: У Катманду та в Покхарі ми живемо в комфортабельних готелях. По 2-3 особи у номері. Зручності у номері. На трекінгу ми живемо у гірських лоджіях. Це туристичні притулки з дуже аскетичним побутом. Тут є електрика, кімнати з ліжками та постіллю, зручності на поверсі. Спати в лоджіях ми рекомендуємо у спальних мішках. Так тепліше та гігієнічніше. Якщо свого спальника немає, ми надамо.

Харчування: На всьому маршруті ми харчуємось у місцевих кафешках у лоджіях. Харчування за меню. Є можливість вибрати щось до вподоби після ходового дня. Потрібно розуміти, що чим вище, тим скромніше харчування. Їжа екзотична та цікава. Великий вибір вегетаріанських страв. Харчування не входить у вартість туру, тому що апетити у всіх різні:)

Зв’язок: 85% часу маємо стабільний мобільний зв’язок на маршруті. Але група додатково забезппечена супутниковим зв’язком, на випадок перебоїв або нештатних ситуацій.

Вартість участі: 1400 у.о. на людину.

У вартість входить:

Внутрішні переїзди, проживання, послуги портерів, послуги та майстер-класи гідів, перміти, вхідні квитки на екскурсійні об’єкти, страховка.

Не входить:

Переліт до Катманду і назад (з Києва близько 700 у.о.),

харчування (орієнтовно 300-350 у.о.)

Реєстрація до групи за телефонами:

Влад Чумаченко:+38 063 251 79 55

Анастасія Чумаченко:+38 063 450 47 07

email: [email protected]

Для бронювання місця потрібна передоплата 500 у.о.

 

 

Comments are closed.

+38(063)4504707 +38(063)2517955

© 2003–2015 ЭкстреМал